^Powrót do góry
  • 1 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 2 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 3 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 4 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 5 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
baner

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Sport 2017/2018

Indywidualne Zawody LA

3_2018W dniu 26.05.2018 r. na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Zawodach LA.
Organizatorem imprezy był: Referat Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Miasta, Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Gimnazjum nr 1 i 2 w Starachowicach.
Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Krakowiak Amelia, Izak Justyna, Figiel Paulina, Borkowska Julia, Kowalska Karolina, Pękacz Karina, Mnich Zuzanna, Bidzińska Kaja, Pacek Zuzanna, Mazur Julia, Gębura Julia, Stępień Gabriela, Słomińska Anna, Kwiatek Weronika, Czarnecka Anna, Zuchowska Julia, Fiszlak Oliwia, Tusińska Julia, Tuz Karolina, Lipa Igor

Wyniki poszczególnych konkurencji:

100m. dziewcząt:
I miejsce - Orczyk Anna G3
II miejsce - Stępień Julia G4
III miejsce - Borkowska Julia G2
100m. chłopców:
I miejsce - Chojnacki Bartosz G3
II miejsce - Gołębski Wiktor G4
III miejsce - Zbrożyna Patryk G3, Hamrol Cezary G1
300m. dziewcząt:
I miejsce - Wybraniec Klaudia G1
II miejsce - Słomińska Anna G2
III miejsce - Kowalska Karolina G2
300m. chłopców:
I miejsce - Szymański Jakub G3
II miejsce - Zatorski Tomasz G3
III miejsce - Kutera Kryspin G3
600m. dziewcząt:
I miejsce - Banaszkiewicz Iga G4
II miejsce - Siebyła Alicja G3
III miejsce - Minch Zuzanna G2
1000m. chłopcy:
I miejsce - Zychowicz Kacper G3
II miejsce - Surdy Stanisław G1
III miejsce - Góźdź Kacper SP11
Sztafeta 4x100m. dziewcząt:
I miejsce - Gim. nr 3
II miejsce - Gim. nr 2
III miejsce - Gim. nr 1
Sztafeta 4x100m. chłopców:
I miejsce - Gim. nr 3
II miejsce - Gim. nr 1
III miejsce - SP11
skok w dal dziewcząt:
I miejsce - Orczyk Anna G3
II miejsce - Wybraniec Klaudia G1
III miejsce - Borkowska Julia G2
skok w dal chłopców:
I miejsce - Gołębski Wiktor G4
II miejsce - Szymański Jakub G3
III miejsce - Hamrol Cezary G1
pchnięcie kulą dziewcząt:
I miejsce - Chowiera Wiktoria G3
II miejsce - Stępień Julia G4
III miejsce - Marek Adrianna G1
pchnięcie kulą chłopców:
I miejsce - Sałek Hubert G3
II miejsce - Nowak Kacper G1
III miejsce - Mularski Dominik G1

Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwali sędziowie-nauczyciele w-f z Gimnazjum nr 1, 2, 3 i 4.
Zawodnicy udekorowani zostali medalami.

Copyright © 2013. Arturo1969 Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg