^Powrót do góry
  • 1 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 2 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 3 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 4 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 5 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
baner

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Sport 2017/2018

Mistrzostwa Gimnazjów w Piłce Nożnej Chłopców

2017_11W dniach 22, 28 października oraz 14 listopada 2017 roku na boisku piłkarskim "ORLIK" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Gimnazjów w Piłce Nożnej Chłopców.
W zawodach startowały drużyny z Gimnazjum nr: 1 (opiekunowie: p. Grzegorz Gadomski, p. Paweł Brzozowski), 2 (opiekunowie: p. Wojciech Sarna. p. Artur Gwóźdź), 3 (opiekun: p. Tomasz Wójtowicz), 4 (opiekun: p. Sławomir Wilk) oraz SP13 (opiekun: p. Piotr Adamus) - w wyniku reformy klasa siódma szkoły podstawowej dołączona została do rozgrywek sportowych "Gimnazjada 2017/2018".
Zawody przeprowadzone były systemem "każdy z każdym", które sędziowali p. Tomasz Wójtowicz oraz p. Paweł Brzozowski.
Wyniki spotkań:
G1 - G3    1:3
G2 - SP13  3:2
G3 - G4    0:4
G1 - SP13  0:2
G4 - G1    7:0
G2 - G3    2:0
G4 - SP13  9:1
G3 - SP13  4:3
G2 - G4    2:1
G1 - G2    0:3
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Gimnazjum nr 2 (12 pkt.) - komplet zwycięstw        
II miejsce - Gimnazjum nr 4 (9 pkt.)
III miejsce - Gimnazjum nr 3 (6 pkt.)
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 13 (3 pkt.)
V miejsce - Gimnazjum nr 1 (0 pkt.)
Do rozgrywek powiatowych awansowały drużyny z Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 4. Serdecznie gratulujemy !!
Organizatorami zawodów byli: Miejski Szkolny Związek Sportowy, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Starachowicach.
Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe puchary.
Barw drużyny mistrzowskiej bronili: Moskwa Maciej, Glina Mikołaj, Anduła Filip, Kalista Piotr, Betlejewski Kacper, Stajniak Sebastian, Olszewski Paweł, Hamera Adam, Bryła Jakub, Kosterna Kacper, Skrucha Filip, Skorupa Wiktor.

Copyright © 2013. Arturo1969 Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg