^Powrót do góry
  • 1 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 2 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 3 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 4 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 5 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
baner

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Sport 2017/2018

Indywidualne Zawody LA

3_2018W dniu 26.05.2018 r. na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Zawodach LA.
Organizatorem imprezy był: Referat Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Miasta, Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Gimnazjum nr 1 i 2 w Starachowicach.
Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Krakowiak Amelia, Izak Justyna, Figiel Paulina, Borkowska Julia, Kowalska Karolina, Pękacz Karina, Mnich Zuzanna, Bidzińska Kaja, Pacek Zuzanna, Mazur Julia, Gębura Julia, Stępień Gabriela, Słomińska Anna, Kwiatek Weronika, Czarnecka Anna, Zuchowska Julia, Fiszlak Oliwia, Tusińska Julia, Tuz Karolina, Lipa Igor

Wyniki poszczególnych konkurencji:

100m. dziewcząt:
I miejsce - Orczyk Anna G3
II miejsce - Stępień Julia G4
III miejsce - Borkowska Julia G2
100m. chłopców:
I miejsce - Chojnacki Bartosz G3
II miejsce - Gołębski Wiktor G4
III miejsce - Zbrożyna Patryk G3, Hamrol Cezary G1
300m. dziewcząt:
I miejsce - Wybraniec Klaudia G1
II miejsce - Słomińska Anna G2
III miejsce - Kowalska Karolina G2
300m. chłopców:
I miejsce - Szymański Jakub G3
II miejsce - Zatorski Tomasz G3
III miejsce - Kutera Kryspin G3
600m. dziewcząt:
I miejsce - Banaszkiewicz Iga G4
II miejsce - Siebyła Alicja G3
III miejsce - Minch Zuzanna G2
1000m. chłopcy:
I miejsce - Zychowicz Kacper G3
II miejsce - Surdy Stanisław G1
III miejsce - Góźdź Kacper SP11
Sztafeta 4x100m. dziewcząt:
I miejsce - Gim. nr 3
II miejsce - Gim. nr 2
III miejsce - Gim. nr 1
Sztafeta 4x100m. chłopców:
I miejsce - Gim. nr 3
II miejsce - Gim. nr 1
III miejsce - SP11
skok w dal dziewcząt:
I miejsce - Orczyk Anna G3
II miejsce - Wybraniec Klaudia G1
III miejsce - Borkowska Julia G2
skok w dal chłopców:
I miejsce - Gołębski Wiktor G4
II miejsce - Szymański Jakub G3
III miejsce - Hamrol Cezary G1
pchnięcie kulą dziewcząt:
I miejsce - Chowiera Wiktoria G3
II miejsce - Stępień Julia G4
III miejsce - Marek Adrianna G1
pchnięcie kulą chłopców:
I miejsce - Sałek Hubert G3
II miejsce - Nowak Kacper G1
III miejsce - Mularski Dominik G1

Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwali sędziowie-nauczyciele w-f z Gimnazjum nr 1, 2, 3 i 4.
Zawodnicy udekorowani zostali medalami.

Indywidualne Biegi Przełajowe

2_201812 maja na terenach leśnych przy ulicy Staropolskiej odbyły się zawody miejskie w indywidualnych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych.
Do zawodów przystąpiły 4 gimnazja: Gim. nr 1, Gim nr 2, Gim nr 3, Gim nr 4 oraz 5 szkół podstawowych: SP 6, SP 10, SP 11, SP 12, SP 13.
Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1000 i 1500 m, a chłopcy na dystansie 1500 i 2000 m.

 

Wyniki:

1000 m. dziewcząt:

  1. Łuczkiewicz Anna Gim. nr 4
  2. Jeżewska Oliwia Gim. nr 4
  3. Mnich Zuzanna Gim nr 2

1500 m. dziewcząt:

  1. Peryt Maja SP 6
  2. Wojnar Weronika Gim nr 3
  3. Wybraniec Klaudia Gim nr 1

1500 m. chłopców:

  1. Stajniak Sebastian Gim. nr 2
  2. Barański Jakub Gim. nr 2
  3. Hamera Adam Gim. nr 2

2000 m. chłopców:

  1. Ciemięga Jakub Gim. nr 3
  2. Zychowicz Kacper Gim. nr 3
  3. Surdy Stanisław Gim. nr 1
Mistrzowie Starachowic na wszystkich 4 dystansach otrzymali piękne medale, które ufundował UM i MSZS.
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze. Sędziowali nauczyciele wf z Gimnazjum nr 2: p. Anna Ziewiec,  p. Wojciech Sarna i p. Artur Gwóźdź. Opiekę medyczną zapewniła pani pielęgniarka z Gimnazjum nr 2, Jolanta Zaczyńska.

Mistrzostwa Starachowic Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

1_2018W dniu 21.04.2018 r. na krytej pływalni w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Latała Weronika, Wiśniewska Antonina, Sierpień Aleksandra, Bednarska Patrycja, Świercz Kamila, Barański Jakub. Punkty dla naszej szkoły zdobyli:
50m. styl grzbietowy dziewcząt: Wiśniewska Antonina - I miejsce,
50m. styl grzbietowy chłopców: Barański Jakub - I miejsce,
50m. styl dowolny dziewcząt: Weronika Latała - I miejsce, Aleksandra Sierpień - II miejsce, Antonina Wiśniewska - III miejsce, Kamila Świercz - V miejsce, Patrycja Bednarska - VI miejsce,
50m. styl dowolny chłopców:  Jakub Barański - I miejsce,
50m. styl motylkowy dziewcząt: Weronika Latała - I miejsce,
50m. styl klasyczny dziewcząt: Aleksandra Sierpień - I miejsce, Patrycja Bednarska - IV miejsce,
sztafeta 4x50m. styl dowlony dziewcząt - I miejsce (Weronika Latała, Aleksandra Sierpień, Antonina Wiśniewska, Patrycja Bednarska).
Organizatorem zawodów był: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach; Miejski Szkolny Związek Sportowy; Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych; Gimnazjum nr 2 w Starachowicach; Referat Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Miasta; WOPR-oddział w Starachowicach; Starachowicka Grupa Ratownictwa Wodnego; Klub Płetwonurków LOK KALMAR; Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA.
Nasz zespół w klasyfikacji drużynowej obronił tytuł Mistrza Starachowic z ubiegłego roku.
Gratulacje !!!

Mistrzostwa Starachowic w Tenisie Stołowym Dziewcząt

2017_12W dniach 9-10.12.2017 r. w Gimnazjum nr 3 w Starachowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Starachowic w Tenisie Stołowym Dziewcząt. Organizatorem zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Gimnazjum nr 3. W zawodach startowały uczennice drugich i trzecich klas gimnazjalnych oraz siódmych ze szkół podstawowych. Mecze rozgrywane były w sześciu grupach, systemem "każdy z każdym". Do finału A awansowało sześć zawodniczek z pierwszych miejsc, do finału B sześć zawaodniczek z drugich miejsc.
Nasze zawodniczki gały w finale B.
Szkołę reprezentowały: Iza Gront 3B, Julia Ostatek 3B, Agata Bębas 2B, Paulina Kowalczyk 2C.
Opiekunami drużyny byli: p. Anna Ziewiec i p. Rafał Rękawik.

Mistrzostwa Gimnazjów w Piłce Nożnej Chłopców

2017_11W dniach 22, 28 października oraz 14 listopada 2017 roku na boisku piłkarskim "ORLIK" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Gimnazjów w Piłce Nożnej Chłopców.
W zawodach startowały drużyny z Gimnazjum nr: 1 (opiekunowie: p. Grzegorz Gadomski, p. Paweł Brzozowski), 2 (opiekunowie: p. Wojciech Sarna. p. Artur Gwóźdź), 3 (opiekun: p. Tomasz Wójtowicz), 4 (opiekun: p. Sławomir Wilk) oraz SP13 (opiekun: p. Piotr Adamus) - w wyniku reformy klasa siódma szkoły podstawowej dołączona została do rozgrywek sportowych "Gimnazjada 2017/2018".
Zawody przeprowadzone były systemem "każdy z każdym", które sędziowali p. Tomasz Wójtowicz oraz p. Paweł Brzozowski.
Wyniki spotkań:
G1 - G3    1:3
G2 - SP13  3:2
G3 - G4    0:4
G1 - SP13  0:2
G4 - G1    7:0
G2 - G3    2:0
G4 - SP13  9:1
G3 - SP13  4:3
G2 - G4    2:1
G1 - G2    0:3
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Gimnazjum nr 2 (12 pkt.) - komplet zwycięstw        
II miejsce - Gimnazjum nr 4 (9 pkt.)
III miejsce - Gimnazjum nr 3 (6 pkt.)
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 13 (3 pkt.)
V miejsce - Gimnazjum nr 1 (0 pkt.)
Do rozgrywek powiatowych awansowały drużyny z Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 4. Serdecznie gratulujemy !!
Organizatorami zawodów byli: Miejski Szkolny Związek Sportowy, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Starachowicach.
Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe puchary.
Barw drużyny mistrzowskiej bronili: Moskwa Maciej, Glina Mikołaj, Anduła Filip, Kalista Piotr, Betlejewski Kacper, Stajniak Sebastian, Olszewski Paweł, Hamera Adam, Bryła Jakub, Kosterna Kacper, Skrucha Filip, Skorupa Wiktor.

Copyright © 2013. Arturo1969 Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg