^Powrót do góry
  • 1 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 2 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 3 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 4 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 5 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
baner

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Sport 2016/2017

Indywidualne Zawody LA

2017_10W dniu 10.06.2017 r. na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Zawodach LA.
Organizatorem imprezy był: Referat Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Miasta, Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Gimnazjum nr 1 w Starachowicach.
Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy:
Dziewczęta: Kowalczyk Anna, Tusińska Julia, Zuchowska Julia, Gębura Oliwia, Mazur Julia, Wójcik Julia, Kwiatek Weronika, Ślażyńska Natalia, Maciąg Julia, Sikora Natalia, Rolka Kaja.
Chłopcy: Mazur Filip, Barański Jakub, Cieciora Albert, Rojek Łukasz, Borkowski Kacper, Malec Karol, Kalisz Jakub, Lipa Sebastian, Nogajski Witor.

Wyniki poszczególnych konkurencji:
100m. dziewcząt:
I miejsce - Chrząszcz Karolina G1
II miejsce - Saletra Natalia G3
III miejsce - Czaja Weronika G3
100m. chłopców:
I miejsce - Grunt Kacper G3
II miejsce - Gołębski Wiktor G4
III miejsce - Rojek Łukasz G2
300m. dziewcząt:
I miejsce - Maciąg Julia G2
II miejsce - Chrząszcz Karolina G1
III miejsce - Zielińska Paulina G3
300m. chłopców:
I miejsce - Borkowski Kacper G2
II miejsce - Suski Kacper G3
III miejsce - Klepacz Maciej G4
600m. dziewcząt:
I miejsce - Roesler Klaudia G3
II miejsce - Kasperska Aleksandra G1
III miejsce - Kępińska Aleksandra G4
1000m. chłopcy:
I miejsce - Dymiński Jakub G3
II miejsce - Zychowicz Kacper G3
III miejsce - Przygoda Sylwester G1
-----------------------------------
V miejsce - Lipa Sebastian G2
VI miejsce - Nogajski Wiktor G2
Sztafeta 4x100m. dziewcząt:
I miejsce - G3
II miejsce - G1
III miejsce - G4
IV miejsce - G2
Sztafeta 4x100m. chłopców:
I miejsce - G2 (Mazur Filip, Malec Karol, Cieciora Albert, Kalisz Jakub)
II miejsce - G3
III miejsce - G4
IV miejsce - G1
skok w dal dziewcząt:
I miejsce - Sowińska Karolina G1
II miejsce - Chowiera Wiktoria G3
III miejsce - Macios Natalia G3
skok w dal chłopców:
I miejsce - Wróblewski Oskar G1
II miejsce - Rojek Łukasz G2
III miejsce - Piwowarczyk Jakub G4
pchnięcie kulą dziewcząt:
I miejsce - Pryciak Oliwia G3
II miejsce - Stąpór Martyna G4
III miejsce - Rolka Kaja 2
pchnięcie kulą chłopców:
I miejsce - Siwiec Arkadiusz G3
II miejsce - Mazur Filip G2
III miejsce - Kubas Paweł G4
Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwali sędziowie: p. Bożena Rymarczyk, p. Mariusz Sławiński, p. Teresa Sionek, p. Tomasz Wójtowicz, p. Anna Ziewiec, p. Artur Gwóźdź, p. Paweł Brzozowski, p. Grzegorz Gadomski, p. Bartosz Zając.
Zawodnicy udekorowani zostali medalami.

Copyright © 2013. Arturo1969 Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg