^Powrót do góry
  • 1 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 2 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 3 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 4 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
  • 5 Adres:
    27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39, telefon/fax (041)274 19 40, e-mail: gimnr2@poczta.fm
baner

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Sport 2016/2017

Sukces naszych pływaków !

2017_9W dniu 03.06.2017 r. na krytej pływalni w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy:
 
Dziewczęta: Weronika Latała, Antonina Wiśniewska, Aleksandra Sierpień, Emilia Szczepańska.
Chłopcy: Sebastian Lipa, Jakub Barański, Marcel Zarychta, Filip Skierniewski.
 
Punkty dla naszej szkoły zdobyli:
 
50m. styl grzbietowy dziewcząt: Antonina Wiśniewska-II miejsce (33,84 sek.)
50m. styl grzbietowy chłopców: Marcel Zarychta-II miejsce (30,73 sek.), Jakub Barański-III miejce (33,74 sek.), Sebastian Lipa-V miejsce (38,06 sek)
50m. styl dowolny dziewcząt: Weronika Latala-I miejsce (28,72 sek.), Aleksandra Sierpień-II miejsce (30,84 sek.)
50m. styl dowolny chopców: Marcel Zarychta-II miejsce (27,78 sek.), Jakub Barański-IV miejsce (29,05 sek.)
50m. styl motylkowy dziewcząt: Weronika Latała-I miejsce (32,15 sek.), Antonina Wiśniewska-II miejsce (34,21 sek.)
50m. styl motylkowy chłopców: Filip Skierniewski-II miejsce (30,65 sek.)
50m. styl klasyczny dziewcząt: Aleksandra Sierpień-I miejsce (36,66 sek.)
50m. styl klasyczny chłopców: Filip Skierniewski-I miejsce (35,40 sek.), Sebastian Lipa-III miejsce (40,99 sek.)
sztafeta 4x50m. styl dowlony dziewcząt-I miejsce (2:32,67)
sztafeta 4x50m. styl dowolny chłopców-I miejsce (1:58,46)
 
Tabela końcowa zawodów:
 
Gimnazjum nr 2 - I miejsce 128 pkt.
Gimnazjum nr 1 - II miejsce 102 pkt.
Gimnazjum Społeczne - III miejsce 72 pkt.
Cimnazjum nr 3 - IV miejsce 34 pkt.
Gimnazjum nr 4 - V miejsce 13 pkt.
 
Organizatorem zawodów był: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach; Miejski Szkolny Związek Sportowy; Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych; Gimnazjum nr 2 w Starachowicach; Referat Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Miasta; WOPR-oddział w Starachowicach; Starachowicka Grupa Ratownictwa Wodnego; Klub Płetwonurków LOK KALMAR; Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA.
Opiekunami zawodników byli: p. Wojciech Sarna i p. Anna Ziewiec
Obsługę informatyczną imprezy zapewnił p. Artur Gwóźdź.
Copyright © 2013. Arturo1969 Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg